Centrum monitorování internetu

Stěhování databáze "Centra monitorování internetu", započaté 12. července 2014, bylo úspěšně dokončeno.

Zde jsou nabízeny výsledky monitorování českých (u některých témat i slovenských, vyjímečně i jiných) internetových zdrojů. Vyberte si oblast svého zájmu kliknutím buď na příslušné téma aktuálního zpravodajství, nebo kliknutím na odpovídající téma v archívu.

Aktuální (on-line) stránky nabízí vždy 100 nejaktuálnějších článků na vybrané téma. Starší odkazy v příslušném archívu nabízí všechny články od počátku monitorování (přičemž počáteční datum monitorování je pro každé téma odlišné). Projekt je založený na využívání RSS kanálů a mnohé chyby mohou vznikat jako důsledek chyb v přebíraných zdrojích. I když je filtrace zdrojů neustále zdokonalována, mohou nastat potíže při zobrazení. Pokud se tak stane, prosím o upozornění na moji adresu.

V rámci jednotlivých témat je nabízena možnost fulltextového prohledávání, což doporočuji používat přinejmenším v archívech, neboť se tak výrazně zkrátí doba načítání požadované stránky. Prohledávat můžete buď zadáním hledaného textového výrazu, nebo hledáním kteréhokoliv slova ze zadané skupiny slov.

Snad vám tato moje aktivita dobře poslouží. Proč shánět informace na mnoha místech internetu, když vše může být přístupné pěkně z jediného místa.

 

Stránka aktualizována: 17. 10. 2018, 11:29
Tuto stránku zpracoval: Petr Schauer, Petr@ISIBrno.Cz


  Copyright © PetrSoft, Petr@ISIBrno.Cz
Kopírování nebo dokonce publikování obsahu této prezentace bez souhlasu webmastera není dovoleno.
Dodávejte, prosím, podklady podle POKYNŮ PRO AUTORY PŘÍSPĚVKŮ.