Spolupracující a nadřízená pracoviště

Vhodným výběrem z nabídky na levé straně se můžete přemístit na WWW servery pracovišť na které mám nějakou návaznost já, nebo moji kolegové. Najdete zde vazby předeším na vysoké školy, pracoviště akademie věd, grantové agentury či vládní instituce související s vědou a vzděláváním. Zatím zde není nasazena nějaká automatická kontrola funkce odkazovaných serverů, takže se může stát (na což já nemám žádný vliv), že některé servery spolupracujících či nadřízených pracovišť budou mimo provoz nebo přestěhované na jinou adresu a tím budou některé linky nefunkční. V takovém případě budu velmi vděčný za zprávu o chybě.

Zvláštní postavení v rámci této struktury má sdružení CESNET, neboť se jedná spíše o servisní organizaci, která provozuje páteřní akademickou počítačovou síť ČR. Spolupráce našeho ÚPT AVČR je v této oblasti nevyhnutelná a naprosto nezastupitelná.

Pokud by to pro vás bylo užitečné, rád na toto místo doplním další školní či akademická pracoviště. Stačí mi napsat jejich internetovou adresu.

Zvlaštní úlohu mají odkazy na přihrádky mých spolupracovníků. Jsou to vlastně odkazy na úložiště dat určené jen pro konkrétní osoby, takže jsou přirozeně chráněny heslem.

 

Stránka aktualizována: 15. 10. 2019, 17:14
Tuto stránku zpracoval: Petr Schauer, Petr@ISIBrno.Cz


  Copyright © Petr Schauer, Petr@ISIBrno.Cz
Kopírování nebo dokonce publikování obsahu této prezentace bez souhlasu webmastera není dovoleno.
Dodávejte, prosím, podklady podle POKYNŮ PRO AUTORY PŘÍSPĚVKŮ.